• -12,31 zł
Okulary ochronne nieparujące Bolle RUSH Clear RUSHPSI soczewki AS/AF

Okulary ochronne nieparujące Bolle RUSH Clear RUSHPSI soczewki AS/AF

22,13 zł brutto
17,99 zł netto Nasza poprzednia cena: 34,44 zł -12,31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 34,44 zł

Szybka wysyłka 24-48h

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Okulary bezbarwne Bolle Rush o sportowym i modnym wzornictwie, chronią wzrok przed uderzeniami cząstek stałych oraz innymi elementami podczas różnych prac. Oprawka wraz z antypoślizgowymi zausznikami wykonana została z mieszanki poliwęglanu [PC] oraz PVC. Soczewki o doskonałej przejrzystości z poliwęglanu o grubości 2,2 mm i krzywiźnie 9 oparte zostały na miękkich antypoślizgowych nanoskach i wyposażone zostały w ochronne powłoki zabezpieczające przed zarysowaniem [AS] oraz zamgleniem (kondensacją pary wodnej) [AF]. Super lekkie (25g) zapewniają komfort noszenia. W zestawie sznureczek do okularów.

Pierwsza klasa optyczna, czyli przeznaczone do ciągłego użytkowania bez negatywnego wpływu na wzrok.

Posiadają atest wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne w wyniku: bezpośredniego uderzenia wg. normy F (obiektu o wadze 0,86 g poruszającego się z prędkością 45 m/s) i gwałtownego uderzenia płomieni (T — temperatury od -5°C do 55°C).

Nowoczesne, wykonane z poliwęglanu szyby spełniają normę europejską ochrony przed światłem i promieniami nadfioletu - wg. europejskiej normy EN 172 (Filtr częściowo zalecany w czasie pracy ze znacznym źródłem promieniowania, takim jak: wysokociśnieniowe lampy rtęciowe, światło aktyniczne, lampy bakteriobójcze.).

ZASTOSOWANIE:

Sprawdzą się zarówno w sportach strzeleckich, wśród pracowników służb mundurowych oraz podczas zabaw ASG, a także w różnego rodzaju gałęziach przemysłu.

SPOSÓB PAKOWANIA:

Pakowane pojedynczo w folię / 10 szt. w opakowaniu kartonowym.

NORMY I CERTYFIKATY:

EN166

Oznaczenie soczewek: 2C-1.2 1 FT CE

Jednostka miary / Cena za:
1 sztuka
Normy i oznaczenia
EN 166
EN 170
Konstrukcja okularów
Bezramkowe okulary
Soczewki z poliwęglanu
Powłoka okularów ochronnych
Bolle Platinum Lite
Indeks
Bolle - RUSHPSI

Bolle Safety to wiodący producent okularów ochronnych na świecie. Firma oferuje szeroką gamę produktów, w tym okulary ochronne, gogle, tarcze przeciwodpryskowe, okulary korekcyjne i wiele innych produktów związanych z bezpieczeństwem pracowników.

Zalety stosowania okularów ochronnych w pracy i podczas zajęć hobbystycznych są liczne. Okulary ochronne zapewniają ochronę przed różnymi rodzajami zagrożeń, takimi jak pył, odpryski, iskry, promieniowanie UV i wiele innych.

Okulary ochronne chronią oczy przed:

  • Pyłem i odpryskami: Okulary ochronne zapobiegają dostawaniu się pyłu i odprysków do oczu, co może prowadzić do podrażnień i uszkodzeń.
  • Iskrami: Okulary ochronne chronią oczy przed iskrami, które mogą powstać podczas spawania lub cięcia.
  • Promieniowaniem UV: Okulary ochronne z filtrem UV chronią oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV emitowanym przez słońce lub sztuczne źródła światła.
  • Chemikaliami: Okulary ochronne zapobiegają dostawaniu się chemikaliów do oczu, co może prowadzić do podrażnień i uszkodzeń.
Okulary ochronne są niezbędne dla osób pracujących w miejscach, gdzie występują zagrożenia dla zdrowia i życia. Są również idealnym rozwiązaniem dla osób uprawiających różnego rodzaju hobby, takie jak majsterkowanie czy sporty ekstremalne.
Recenzje

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii: