• -19,69 zł
Zarękawek ochronny antyprzecięciowy Lebon FITSLEEVE/45H

Zarękawek ochronny antyprzecięciowy Lebon FITSLEEVE/45H

36,89 zł brutto
29,99 zł netto Nasza poprzednia cena: 56,58 zł -19,69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką : 56,58 zł

Szybka wysyłka 24-48h

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Naramiennik ochronny wykonany z włókien o wysokiej wytrzymałości, elastanu oraz 100% teksturowanego, niebieskiego poliamidu. Zapięcie na rzep dla zapewnienia komfortu.
Długość : 45 cm.

ZASTOSOWANIE:

Przemysł samochodowy

Produkcja i przetwórstwo metali

Prace montażowe

Przemysł maszynowy i utrzymanie ruchu

Produkcja i przetwórstwo szkła

Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

SPOSÓB PAKOWANIA:

10 par w worku

100 par w kartonie

NORMY I CERTYFIKATY:

EN 388:2016: 2 X 4 X C

EN 407: X 1 X X X X

Jednostka miary / Cena za:
1 para
EN 388 (przetarcie)
2
EN 388 (rozdarcie)
4
EN ISO 13997 (przecięcie)
C
EN 407 (kontakt z gorącym przedmiotem)
1 (100ºC)
Indeks
Lebon - Fitsleeve45H
Stan:
Nowy

Firma Lebon to renomowany francuski producent rękawic roboczych i ochronnych, który słynie z wysokiej jakości swoich produktów. Rękawice oferowane przez firmę Lebon charakteryzują się nie tylko trwałością i wytrzymałością, ale również skupiają się na zapewnieniu maksymalnej ochrony dla użytkowników.

Jednym z głównych atutów rękawic Lebon jest ochrona przed przecięciem. Rękawice te są wykonane z wytrzymałych materiałów, które skutecznie chronią przed ryzykiem przecięcia, co jest niezwykle istotne przy wykonywaniu różnego rodzaju prac, szczególnie w branżach takich jak przemysł, budownictwo czy metalurgia.

Kolejną kluczową kategorią ochrony oferowaną przez rękawice Lebon są te, które chronią przed wysokimi temperaturami. Wykonane z materiałów odpornych na ciepło, rękawice Lebon zapewniają ochronę przed oparzeniami i poparzeniami, chroniąc jednocześnie dłonie przed innymi skutkami kontaktu z gorącymi przedmiotami.

Rękawice Lebon są niezastąpione w wielu profesjach, gdzie istnieje ryzyko wystąpienia różnych zagrożeń. Chronią one użytkowników przed przecięciem, oparzeniami, skaleczeniami i innymi obrażeniami, które mogą się pojawić podczas pracy w wymagających warunkach.

Rękawice Lebon są dostępne w Polsce dzięki firmie Supon Rzeszów — oficjalnemu dystrybutorowi marki. Można je zamówić i przetestować w pracy na wielu różnych stanowiskach, co pozwala na dobranie optymalnego modelu rękawic do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika. Dzięki temu pracownicy mogą cieszyć się nie tylko wygodą, ale przede wszystkim bezpieczeństwem podczas wykonywania swoich obowiązków.  

Recenzje

5 innych produktów w tej samej kategorii: