• Promocja
  • Nowy

Hełm ochronny 3M G3000 NUV Solaris (PELTOR)

72,56 zł brutto
58,99 zł netto
Nasza poprzednia cena 81,18 zł -8,62 zł

Dostawa 3-5 dni

Kolor

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Hełm ochronny 3M Solaris G3000-NUV (Peltor) wyposażony jest w czujnik Uvicator, więźbę regulowaną pokrętłem, opaskę przeciwpotną z tworzywa sztucznego i wentylację.

Hełm przeznaczony jest do ochrony głowy w budownictwie, leśnictwie i stanowiskach przemysłowych wymagających doskonałej wentylacji i maksymalnego pola widzenia. Zapewnia ochronę przed spadającymi przedmiotami, wystającymi elementami konstrukcyjnymi lub przemieszczającymi się obiektami.

Posiada unikalny system pomiaru ekspozycji hełmu na promieniowanie UV podczas całego okresu użytkowania - wskaźnik UVICATOR. Zmiana koloru wskaźnika informuje o konieczności wymiany hełmu ze względu na pogorszenie jego wytrzymałości spowodowane starzeniem materiału pod wpływem promieni UV.

Skorupa wykonana z wysokiej jakości tworzywa ABS odpornego na działanie promieniowania ultrafioletowego.

Hełm został wyposażony w większą liczbę otworów wentylacyjnych rozłożonych na większej niż zwykle powierzchni. Dlatego zapewnia maksymalny przepływ powietrza bez konieczności osłabiania wytrzymałości kasku.

W celu zwiększenia pola widzenia, hełm G3000 został zaprojektowany z krótszą osłoną, która jednak chroni nadal przed oślepianiem i zachowuje pozostałe właściwości.

Hełm można obrócić o 180 stopni (w takim położeniu nadal spełnia wymagania oznaczenia CE), co jest wyjątkową zaletą w przypadku pracy na wysokości lub w ciasnych miejscach.

Więźba tekstylna, 4-punktowa.

Regulacja dopasowania obwodu za pomocą paska w zakresie 54-62 cm.

Napotnik tkaninowy syntetyczny o wysokiej absorpcji potu.

Fabryczne punkty mocowania akcesoriów ochronnych: okularów, nauszników, osłon twarzy.

Masa: 310 gram.

Materiał skorupy: HDPE

DOSTĘPNE KOLORY:

biały, czerwony, niebieski, pomarańczowy, zielony, żółty.

NORMY I CERTYFIKATY:

Hełm spełnia wymagania normy PN-EN397 oraz posiada atesty: działania w niskiej temperaturze (do -30°C) oraz kontaktu z odpryskami stopionego metalu (MM)

XH001674684-01
Nowy produkt

3M jest firmą reprezentującą wiele różnych dziedzin techniki, prowadzącą działalność produkcyjno-handlową w skali całego świata, w sześciu sektorach produktowych:  Produkty biurowe i konsumenckie, Bezpieczeństwo, ochrona i zabezpieczenia, Reklama wizualna i materiały odblaskowe, Przemysł i transport, Energetyka i telekomunikacja. 3M  jest przedsiębiorstwem o światowym zasięgu, charakteryzującym się wysokim stopniem wewnętrznej współpracy w obszarze badań, produkcji oraz  marketingu.

Brak recenzji

Zobacz także

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...