Rękawice antyprzecięciowe wzmocnione skórą Lebon TOPCUT

Rękawice antyprzecięciowe wzmocnione skórą Lebon TOPCUT

60,27 zł brutto
49,00 zł netto

Realizacja 10-14 dni

Minimalne zamówienie: 12 par
Rozmiar rękawic
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Dziane bezszwowo rękawice wykonane z wysokiej gęstości włókien antyprzecięciowych z dodatkiem 100% szarego, teksturowanego poliamidu. Uiglenie: 10. Rękawice wzmocnione w części chwytnej naturalną dwoiną bydlęcą wraz z furszetami wykonanymi z koziej skóry. Elastyczny ściągacz.

ZASTOSOWANIE:

Przemysł samochodowy

Produkcja i przetwórstwo szkła

Przemysł maszynowy i utrzymanie ruchu

Produkcja i przetwórstwo gumy

Produkcja i przetwórstwo metali

ROZMIARY:

7,8,9,10,11

SPOSÓB PAKOWANIA:

12 par w worku

120 par w kartonie

NORMY I CERTYFIKATY:

EN 388:2016: 4 X 4 4 D

EN 407: X 1 X X X X

Jednostka miary / Cena za:
1 para
EN 388 (przetarcie)
4
EN 388 (rozdarcie)
4
EN 388 (przekłucie)
4
EN ISO 13997 (przecięcie)
D
EN 407 (kontakt z gorącym przedmiotem)
1 (100ºC)
Indeks
Lebon Topcut-XL
Stan:
Nowy

Firma Lebon to renomowany francuski producent rękawic roboczych i ochronnych, który słynie z wysokiej jakości swoich produktów. Rękawice oferowane przez firmę Lebon charakteryzują się nie tylko trwałością i wytrzymałością, ale również skupiają się na zapewnieniu maksymalnej ochrony dla użytkowników.

Jednym z głównych atutów rękawic Lebon jest ochrona przed przecięciem. Rękawice te są wykonane z wytrzymałych materiałów, które skutecznie chronią przed ryzykiem przecięcia, co jest niezwykle istotne przy wykonywaniu różnego rodzaju prac, szczególnie w branżach takich jak przemysł, budownictwo czy metalurgia.

Kolejną kluczową kategorią ochrony oferowaną przez rękawice Lebon są te, które chronią przed wysokimi temperaturami. Wykonane z materiałów odpornych na ciepło, rękawice Lebon zapewniają ochronę przed oparzeniami i poparzeniami, chroniąc jednocześnie dłonie przed innymi skutkami kontaktu z gorącymi przedmiotami.

Rękawice Lebon są niezastąpione w wielu profesjach, gdzie istnieje ryzyko wystąpienia różnych zagrożeń. Chronią one użytkowników przed przecięciem, oparzeniami, skaleczeniami i innymi obrażeniami, które mogą się pojawić podczas pracy w wymagających warunkach.

Rękawice Lebon są dostępne w Polsce dzięki firmie Supon Rzeszów — oficjalnemu dystrybutorowi marki. Można je zamówić i przetestować w pracy na wielu różnych stanowiskach, co pozwala na dobranie optymalnego modelu rękawic do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika. Dzięki temu pracownicy mogą cieszyć się nie tylko wygodą, ale przede wszystkim bezpieczeństwem podczas wykonywania swoich obowiązków.  

Recenzje

5 innych produktów w tej samej kategorii: