Rękawice antywibracyjne Rostaing VIBRAPROTECT
Rękawice antywibracyjne Rostaing VIBRAPROTECT
Rękawice do młota udarowego czarne
Rękawice antywibracyjne Vibraprotect

Rękawice antywibracyjne Rostaing VIBRAPROTECT

63,96 zł brutto
52,00 zł netto

Produkt na zamówienie. Termin realizacji do uzgodnienia z obsługą sklepu

Minimalne zamówienie: 5 par
Rozmiar rękawic
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Rękawice VIBRAPROTECT: Antywibracyjna ochrona dla profesjonalistów

Rękawice znormalizowane pod względem pochłaniania wibracji dzięki spienionej powłoce dłoni, są polecane do użytku z urządzeniami wibracyjnymi, takimi jak młoty pneumatyczne czy wiertarki. Rękawice stanowią gwarancję przyczepności, odporności i efektywnego pochłaniania wibracji oraz wstrząsów. Rękawice VIBRAPROTECT doskonale sprawdzają się w pracach rozbiórkowych, szlifowaniu, wierceniu oraz przenoszeniu obiektów wibrujących, takich jak młoty pneumatyczne czy ubijaki. Ich ergonomiczny design umożliwia swobodny ruch dłoni, zoptymalizowany do intensywnej pracy. Bezszwowa dzianina z siateczki poliestrowej pozwala dłoni oddychać, zapewniając dodatkowy komfort.

Materiały: Bawełna, lateks, poliester

ROZMIARY:

8(M) / 9(L) / 10(XL) / 11(XXL)

SPOSÓB PAKOWANIA:

5 par w opakowaniu / 20 par w kartonie

NORMY I CERTYFIKATY:

CE

EN388 4142B

Redukcja wibracji: ISO 10819:2013

Jednostka miary / Cena za:
1 para
EN 388 (przetarcie)
4
EN 388 (przecięcie)
1
EN 388 (rozdarcie)
4
EN 388 (przekłucie)
2
EN ISO 13997 (przecięcie)
B
Powłoka rękawic
Lateks
Indeks
Rostaing VIBRAPROTECTT10
Stan:
Nowy

Rostaing to francuska firma, która specjalizuje się w produkcji rękawic ochronnych. Firma rozpoczęła produkcję rękawic ochronnych w 1959 roku. Rękawice Rostaing charakteryzują się wysoką jakością wykonania i innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi. Firma oferuje szeroką gamę produktów ochronnych, w tym rękawice antyprzecięciowe, rękawice robocze, rękawice termiczne, odzież ochronną i wiele innych produktów związanych z bezpieczeństwem pracowników.

Wśród produktów wartych polecenia dla klientów firmy Rostaing znajdują się:

1. Rękawice do prac montażowych: Rękawice te zapewniają ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi i są idealne do pracy z narzędziami i maszynami.

2. Rękawice do prac w przemyśle hutniczym: Rękawice te zapewniają ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz wysokimi temperaturami i są idealne do pracy w przemyśle hutniczym.

3. Rękawice kriogeniczne: Rękawice te zapewniają ochronę przed skrajnymi temperaturami i są idealne do pracy z ciekłym azotem.

Firma Rostaing oferuje również akcesoria do pracy z ciekłym azotem, takie jak ochraniacze na buty, fartuchy i rękawy. Wiele z tych produktów możesz kupić w naszym sklepie BHP.

Recenzje

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

4 innych produktów w tej samej kategorii: