Rękawice ESD z dodatkiem włókna węglowego Lebon GTNC/DE EN16350

Rękawice ESD z dodatkiem włókna węglowego Lebon GTNC/DE EN16350

8,61 zł brutto
7,00 zł netto

Realizacja 10-14 dni

Minimalne zamówienie: 300 par
Rozmiar rękawic
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Rękawice dziane bezszwowo, uiglenie 13 w 100% z teksturowanego poliamidu z dodatkiem włókna węglowego. Końcówki palców powlekane białym poliuretanem, Elastyczny ściągacz.

ZASTOSOWANIE:

Przemysł samochodowy

Przemysł maszynowy i utrzymanie ruchu

Prace montażowe

Elektronika

ROZMIARY:         

6,7,8,9,10

SPOSÓB PAKOWANIA:

10 par w worku

300 par w kartonie

NORMY I CERTYFIKATY:

EN 388:2016: 1 1 4 X X

EN 16350: 3,5x105Ω

SCREENTECH® Technology

Jednostka miary / Cena za:
1 para
EN 388 (przetarcie)
1
EN 388 (przecięcie)
1
EN 388 (rozdarcie)
4
Indeks
Lebon GTNCDE-L
Stan:
Nowy

Firma Lebon to renomowany francuski producent rękawic roboczych i ochronnych, który słynie z wysokiej jakości swoich produktów. Rękawice oferowane przez firmę Lebon charakteryzują się nie tylko trwałością i wytrzymałością, ale również skupiają się na zapewnieniu maksymalnej ochrony dla użytkowników.

Jednym z głównych atutów rękawic Lebon jest ochrona przed przecięciem. Rękawice te są wykonane z wytrzymałych materiałów, które skutecznie chronią przed ryzykiem przecięcia, co jest niezwykle istotne przy wykonywaniu różnego rodzaju prac, szczególnie w branżach takich jak przemysł, budownictwo czy metalurgia.

Kolejną kluczową kategorią ochrony oferowaną przez rękawice Lebon są te, które chronią przed wysokimi temperaturami. Wykonane z materiałów odpornych na ciepło, rękawice Lebon zapewniają ochronę przed oparzeniami i poparzeniami, chroniąc jednocześnie dłonie przed innymi skutkami kontaktu z gorącymi przedmiotami.

Rękawice Lebon są niezastąpione w wielu profesjach, gdzie istnieje ryzyko wystąpienia różnych zagrożeń. Chronią one użytkowników przed przecięciem, oparzeniami, skaleczeniami i innymi obrażeniami, które mogą się pojawić podczas pracy w wymagających warunkach.

Rękawice Lebon są dostępne w Polsce dzięki firmie Supon Rzeszów — oficjalnemu dystrybutorowi marki. Można je zamówić i przetestować w pracy na wielu różnych stanowiskach, co pozwala na dobranie optymalnego modelu rękawic do indywidualnych potrzeb i wymagań użytkownika. Dzięki temu pracownicy mogą cieszyć się nie tylko wygodą, ale przede wszystkim bezpieczeństwem podczas wykonywania swoich obowiązków.  

Recenzje

5 innych produktów w tej samej kategorii: