Rękawice neoprenowe przedłużone Ansell MICROFLEX NeoTouch 25-201

Rękawice neoprenowe przedłużone Ansell MICROFLEX NeoTouch 25-201

147,60 zł brutto
120,00 zł netto

Realizacja 10-14 dni

Rozmiar rękawic
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Rękawice Microflex® NeoTouch® były pierwszymi jednorazowymi rękawicami neoprenowymi, przeznaczonymi do użycia w przemyśle.

Dzięki bezlateksowemu składowi rękawice Microflex® NeoTouch® nadają się do ochrony przed alergiami typu I. Ponieważ nie są pudrowane, ograniczają także ryzyko zapaleń skóry u użytkowników.

Zapewniają znakomitą ochronę przed kwasami, zasadami oraz alkoholami. Dzięki wyjątkowej formule rękawice Microflex® NeoTouch® są zdecydowanie najwygodniejszymi syntetycznymi jednorazowymi rękawicami, dostępnymi obecnie na rynku.

Rękawice Microflex® NeoTouch® mają wewnętrzną powłokę poliuretanową, ułatwiającą zakładanie. Ich teksturowane czubki palców zapewniają bezpieczny chwyt zarówno w suchym, jak i wilgotnym środowisku. Mankiet-ściągacz zapewnia solidny uchwyt dłoni, a ich zielony kolor ułatwia identyfikację.

Rękawice Microflex® NeoTouch® są badane pod kątem AQL dla mikrootworów na poziomie 1,5, a tym samym spełniają prawne normy dotyczące rękawiczek medycznych.

Kolor: Zielony

Materiał: Neopren (kauczuk chloroprenowy)

Rodzaj mankietu: Przedłużone

Zawartość pudru: Bezpudrowe

Zewnętrzna powierzchnia: Teksturowane palce

Długość: 28,5 cm

Grubość:

Dłoń 0,13 mm

Palce 0,16 mm

Antyelektrostatyczne

ZASTOSOWANIE:

Przenoszenie cieczy i substancji stałych

Pobieranie i obsługa próbek

Testowanie

ROZMIARY:                

6.5 - 7 (S)                           

7.5 - 8 (M)          

8.5 - 9 (L)            

9.5 - 10 (XL)

SPOSÓB PAKOWANIA:

100 sztuk rękawic w pudełku dystrybucyjnym, 10 pudełek w kartonie

KATEGORIA OCHRONY:

Kategoria III

EN 420:2003 + A1:2009

EN 421

EN 374-5/2016

EN 374-1/2016 KPT

Jednostka miary / Cena za:
1 opakowanie 100 szt
EN 374 (chemikalia)
K (40% wodorotlenek sodowy)
P (Nadtlenek wodoru 30%)
T (Formaldehyd 37%)
Powłoka rękawic
Neopren
Indeks
Ansell 25201-10
Stan:
Nowy

Ansell to firma specjalizująca się w produkcji sprzętu ochronnego przemysłowego i rękawic medycznych. Firma ta ma ponad 130-letnią historię dostarczania najbardziej zaawansowanych rozwiązań ochronnych dla milionów osób w miejscu pracy i w domu, zapewniając im bezpieczeństwo. Ansell jest znany z produkcji szerokiej gamy rękawic, w tym rękawic ochronnych, roboczych, chemoodpornych i laboratoryjnych.

Ansell oferuje wiele popularnych modeli rękawic, które są dostosowane do różnych zastosowań. Niektóre z nich obejmują rękawice przemysłowe odporne na chemikalia, rękawice odporne na przecięcia, rękawice odporne na ścieranie i rękawice odporne na uderzenia. Firma produkuje również rękawice jednorazowe, rękawice do badań, rękawice chirurgiczne i rękawice specjalistyczne.

Ansell jest znany z innowacyjności i zaawansowanej technologii, które dają klientom poczucie bezpieczeństwa i pewności, jakiego nie może dostarczyć żadna inna marka. Bez względu na to, czy pracujesz w przemyśle motoryzacyjnym, czy potrzebujesz ochrony podczas pracy ze środkami chemicznymi, Ansell ma odpowiednie rękawice dla Ciebie.

Recenzje

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii: