Zarękawki ochronne

Aktywne filtry

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Należy pamiętać, że w wielu sytuacjach nie wystarczą same rękawice robocze. Nierzadko konieczne jest także zabezpieczenie całych rąk, a nie tylko dłoni. W takich przypadkach sprawdzą się zarękawki ochronne, które stanowią niejako dopełnienie rękawic. Artykuły te stosowane są między innymi w przemyśle samochodowym, przetwórstwie metali oraz gumy i szkła, a także w zakładach spożywczych i nie tylko.

Klientom sklepu Supon proponujemy szeroki wybór zarękawków ochronnych marki Dupont, Ansell, Lebon, KCL, Uvex, Rostaing oraz Mapa Professionnel. Wśród nich znajdują się modele odporne na przetarcia, przecięcia, rozdarcia, przekłucia, wysokie temperatury, małe odpryski stopionego metalu i więcej - przy każdym produkcie zamieściliśmy specyfikację techniczną, dlatego zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.
W niektórych sytuacjach w miejscach pracy zabezpieczanie dłoni z użyciem rękawic może okazać się niewystarczające. Wówczas pomocne okazują się zarękawki ochronne, które obejmują całą rękę. Sięgają aż za łokieć i są dostępne w naszej ofercie w rozmaitych wariantach. Dzięki temu można zaopatrzyć się w rękawy, które idealnie sprawdzą się w określonym środowisku pracy, gdzie zachodzi potrzeba zabezpieczenia się przed ryzykiem kontaktu z kwasem, żarem i innymi zagrożeniami. Takie środki bezpieczeństwa stosowane są w przemyśle samochodowym, branży przetwórstwa metalu i szkła, zakładach spożywczych i nie tylko.

Niezawodne zarękawki do ochrony rąk

Zdarzają się sytuacje, w których rękawice robocze nie zapewnią niezbędnego poziomu bezpieczeństwa. Dlatego w naszej ofercie znalazły się rękawy ochronne w wielu wariantach. Można tu znaleźć modele antyprzecięciowe, termiczne, żaroodporne, chemoodporne i nie tylko. Zarękawki pochodzą od cenionych marek z branży BHP. Proponujemy artykuły takich producentów jak Dupont, Uvex, Rostaing, KCL, Lebon oraz Mapa Professionnel, co stanowi potwierdzenie ich wysokiej jakości oraz doskonałych właściwości ochronnych.

Oferowane przez nas rękawy są odporne na przecięcia, rozdarcia, przetarcia, wysokie temperatury, kontakt z odpryskami stopionego metalu i wiele innych czynników. Specyfikacja techniczna jest dostępna przy każdym produkcie ochronnym. Dzięki temu można upewnić się, czy dane zarękawki spełniają określone wymagania i sprawdzą się w danym środowisku pracy.

Wytrzymałe i funkcjonalne rękawy ochronne

Wybór akcesoriów BHP z naszej oferty to gwarancja zyskania solidnych rozwiązań, które skutecznie zabezpieczą ręce przed różnymi niebezpiecznymi czynnikami. W asortymencie znalazły się zarękawki z otworem na kciuk, które zapewnią doskonały komfort użytkowania bez obaw o podwinięcie się i odsłonięcie przedramion. Dzięki temu mamy pewność, że każdy wybierze tu rękawy ochronne odpowiadające konkretnym wymaganiom i gwarantujące bezpieczeństwo w miejscu pracy niezależnie od charakteru wykonywanych obowiązków. Zachęcamy do zapoznania się z wyborem zarękawków renomowanych producentów i składania zamówień w sklepie Supon.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 3,00 zł - 331,00 zł

Marka

Marka

Linia produktów

Linia produktów

EN 388 (przetarcie)

EN 388 (przetarcie)

EN 388 (przecięcie)

EN 388 (przecięcie)

EN 388 (rozdarcie)

EN 388 (rozdarcie)

EN 388 (przekłucie)

EN 388 (przekłucie)

EN ISO 13997 (przecięcie)

EN ISO 13997 (przecięcie)

EN 407 (palność produktu)

EN 407 (palność produktu)

EN 407 (kontakt z gorącym przedmiotem)

EN 407 (kontakt z gorącym przedmiotem)

EN 407 (ciepło konwekcyjne)

EN 407 (ciepło konwekcyjne)

EN 407 (promieniowanie cieplne)

EN 407 (promieniowanie cieplne)

EN 407 (małe odpryski stopionego metalu)

EN 407 (małe odpryski stopionego metalu)

Kat. III - typ odzieży

Kat. III - typ odzieży

Normy i oznaczenia

Normy i oznaczenia