Rękawice elektroizolacyjne

Aktywne filtry

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

By uniknąć porażenia prądem podczas prac elektrycznych, należy zadbać o profesjonalne środki ochrony osobistej ze sprawdzonych źródeł. Dlatego naszym klientom proponujemy niezawodne rękawice elektroizolacyjne marki Secura – cenionego producenta artykułów BHP.

Prezentowane w tej kategorii rękawice elektroizolacyjne są dostępne w pięciu klasach określających wymagania napięciowe, tj. 00 (2,5 kV), 0 (5 kV), 1 (10 kV), 2 (20 kV), 3 (30 kV). Zostały one wykonane z lateksu kauczuku naturalnego, wyróżnia je ergonomiczny kształt oraz elastyczność. Co więcej, ich konstrukcja umożliwia zastosowanie wkładek przeciwpotnych. Dzięki temu zapewniają nie tylko bezpieczne, ale też komfortowe warunki pracy z prądem.
Jakość środków ochrony osobistej ma ogromne znaczenie – są one jednym z czynników determinujących bezpieczeństwo w miejscu pracy. Dlatego w naszej ofercie znalazły się niezawodne rękawice elektroizolacyjne marki Secura, czyli cenionego producenta akcesoriów BHP. Powstają z materiałów dielektrycznych, dzięki czemu skutecznie chronią przed kontaktem z prądem. Stanowią obowiązkowy element wyposażenia każdego elektryka, dlatego zachęcamy do zapoznania się z wyborem artykułów w tej kategorii.

Bezpieczeństwo w miejscu pracy ze środkami ochrony osobistej

Warto zwrócić uwagę na fakt, że znajdujące się w tej kategorii rękawice dielektryczne są dostępne w pięciu klasach służących do określania wymagań napięciowych:

• 00 - 2,5 kV,
• 0 - 5 kV,
• 1 - 10 kV,
• 2 - 20 kV,
• 3 - 30 kV.

Umożliwia to zakup akcesoriów elektroizolacyjnych, które idealnie sprawdzą się podczas określonych prac elektrycznych. Proponowane artykuły zostały wykonane z kauczuku naturalnego, co przekłada się na ich bardzo dobre właściwości. Sprawia także, że idealnie sprawdzają się do użytku w różnych środowiskach. Co więcej, wyróżnia je ergonomiczny kształt i optymalna elastyczność, dzięki której dopasowują się do dłoni elektryka. Proponujemy kilka rozmiarów, aby każdy zamówił tu odpowiednio dobrane akcesoria elektroizolacyjne.

Dlaczego warto wybrać rękawice elektryczne z oferty Supon Rzeszów?

Istotną zaletą naszego sklepu z artykułami BHP jest dostępność dielektrycznych środków ochrony osobistej odznaczających się wysoką jakością wykonania. Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że oferowane przez nas rękawice dla elektryka zostały zaprojektowane tak, by można było wraz z nimi stosować wkładki przeciwpotne. Dzięki temu zapewnią nie tylko bezpieczeństwo, ale też komfort podczas pracy z prądem.

Przy wszystkich artykułach elektroizolacyjnych dostępna jest szczegółowa specyfikacja techniczna uwzględniająca parametry, normy i certyfikaty oraz inne przydatne informacje. W efekcie nasi klienci mogą zamówić rękawice dielektryczne i mieć pewność co do ich funkcjonalności. Jesteśmy pewni, że akcesoria BHP z naszej oferty spełnią wymagania każdego elektryka.