Maski i półmaski wielokrotnego użytku

Aktywne filtry

Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Do tzw. zadań specjalnych, czyli pracy w wyjątkowo trudnym i zanieczyszczonym środowisku sprawdzą się oferowane przez nas maski i półmaski wielokrotnego użytku. To profesjonalne środki ochrony osobistej dedykowane przede wszystkim pracownikom zajmującym się usuwaniem azbestu, spawaniem, piaskowaniem i szlifowaniem, przetwórstwem spożywczym, górnictwem, budownictwem i nie tylko. Przy każdym modelu zamieściliśmy szczegółowe informacje na temat zastosowania.

Szeroki wybór masek i półmasek wielokrotnego użytku w sklepie Supon

Naszym klientom proponujemy produkty sprawdzone, pochodzące od cenionych na rynku marek. Wśród nich znajduje się 3M, MSA, BLS czy też GVS. Dzięki współpracy z zaufanymi producentami mamy pewność, że dostarczamy skuteczne, bezpieczne, a także komfortowe w użytkowaniu artykuły.

Co dokładnie oferujemy? W asortymencie posiadamy maski i półmaski wielokrotnego użytku do profesjonalnych zastosowań. Różnią się one konstrukcją oraz parametrami, jednak ich wspólną cechą jest idealne dopasowanie do twarzy, komfort użytkowania, a także zastosowanie rozwiązań, które zapewniają maksymalne bezpieczeństwo – nawet w przypadku wielogodzinnego przebywania w miejscach o zapylonym powietrzu.