Półmaski przeciwpyłowe i przeciwwirusowe

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 30 pozycji

Pracownicy wielu branż mogą mieć na co dzień do czynienia z różnego rodzaju zanieczyszczeniami powietrza, które po wniknięciu do organizmu mogą spowodować wiele szkód. Znaczna część z nich dostaje się do organizmu za pomocą dróg oddechowych, dlatego tak ważna jest ich odpowiednia ochrona. Prostym, a przy tym skutecznym rozwiązaniem są profesjonalne półmaski przeciwpyłowe/przeciwwirusowe.

Półmaski przeciwpyłowe/przeciwwirusowe w sklepie Supon

W asortymencie posiadamy produkty o różnej klasie filtracji oraz przeznaczeniu. Pozwala to na idealne dopasowanie do konkretnego zastosowania, a tym samym na zapewnienie maksymalnej ochrony przed szkodliwymi zanieczyszczeniami i drobnoustrojami unoszącymi się w powietrzu. W zależności od wybranych modeli, sprawdzą się one w budownictwie, rolnictwie, przemyśle samochodowym, podczas prac porządkowych, a także w medycynie i nie tylko. Ze względu na swoje właściwości produkty te stosowane są bowiem zarówno jako maski przeciwpyłowe, jak i przeciwwirusowe.

Przed dokonaniem zakupu prosimy o dokładne zapoznanie się ze specyfikacją techniczną danego modelu oraz opisem właściwości i zastosowania. W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu.