Okulary spawalnicze i hutnicze

Aktywne filtry

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Ochrona oczu przed różnego rodzaju szkodliwymi czynnikami jest niezwykle ważną kwestią w wielu środowiskach pracy. Dlatego niezbędnym elementem wyposażenia często są okulary spawalnicze lub hutnicze. W tej kategorii przygotowaliśmy liczne warianty takich gogli, a wszystkie je łączy jedno – wysoka jakość. Dzięki temu zapewniają bezpieczeństwo podczas wykonywania obowiązków, a przy tym nie wpływają negatywnie na komfort. Są bowiem wyposażone w praktyczne rozwiązania podnoszące poziom wygody, takie jak miękkie noski, antypoślizgowe zauszniki czy wymienne szybki. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów asortymentu i przekonania się, które okulary do spawania będą najlepszym wyborem.

Gogle ochronne do prac spawalniczych i hutniczych

Nasi klienci mogą wybierać spośród akcesoriów do ochrony oczu wyposażonych w filtry o różnej mocy. Warto przy tym zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie gogle spawalnicze i hutnicze spełniają normę EN 169, co stanowi potwierdzenie ich wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Ergonomiczna konstrukcja każdej pary sprawia, że nie tylko zapewniają niezbędny stopień ochrony, ale też nie sprawiają dyskomfortu przy dłuższym noszeniu.

Wybierając okulary do spawania, lutowania i prac hutniczych z naszej oferty, można liczyć na sprawną realizację zamówienia i szczegółowy opis każdego modelu. Ułatwi to zakup gogli o określonych cechach i właściwościach, które najlepiej sprawdzą się w konkretnym środowisku pracy oraz skutecznie zabezpieczą oczy przed szkodliwymi czynnikami.

Akcesoria do ochrony oczu w ofercie Supon Rzeszów

Prezentowane w tej kategorii okulary hutnicze powstają z lekkich, lecz solidnych tworzyw, takich jak poliwęglan. Dzięki temu na długi czas zachowują dobry stan, a przy tym są wygodne i dobrze leżą na twarzy. Są to przede wszystkim produkty marki Uvex, która specjalizuje się w wysokojakościowych akcesoriach ochronnych.

Wybrane modele można nawet zakładać na okulary korekcyjne bez obaw o pogorszenie komfortu czy obniżenie funkcjonalności gogli. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą artykułów przeznaczonych do zabezpieczania oczu podczas spawania i prac hutniczych, a w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt.