Pasta do rąk do wyjątkowo silnych zabrudzeń SCJ Kresto Classic 2l

Pasta do rąk do wyjątkowo silnych zabrudzeń SCJ Kresto Classic 2l

189,42 zł brutto
154,00 zł netto

Realizacja 10-14 dni

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Pasta Kresto Classic do usuwania z rąk bardzo silnych zabrudzeń — uzupełnienie do dozowników Stoko Vario 2l.

Pasta na bazie specjalnych, łagodnych dla skóry rozpuszczalników do usuwania z rąk bardzo silnych zabrudzeń, zawierająca naturalny środek ścierny Astopon® i specjalny składnik zapobiegający podrażnieniom skóry Eucornol®. Idealna do bardzo silnych i trudnych do usunięcia tłustych zabrudzeń.

ZALETY STOSOWANIA PASTY:

Zawiera specjalny, bezpieczny dla skóry rozpuszczalnik — produkt jest łagodny dla skóry i ma doskonałe właściwości czyszczące, nawet w przypadku bardzo silnych zabrudzeń.

Zawiera aktywny składnik Eucornol® zapobiegający podrażnieniom skóry — tworzy micele, które zwiększają tolerancję dla skóry poprzez emulgowanie i kapsułkowanie substancji, pomagając redukować ich potencjalnie drażniące działanie.

Zawiera naturalny środek ścierny Astopon® - Astopon® jest produkowany z rafinowanych, sproszkowanych łupin orzecha włoskiego, które są źródłem naturalnym i odnawialnym. Głęboko oczyszcza skórę, nie uszkadzając jej i nie ma negatywnego wpływu na środowisko. Środek ścierny łatwo się spłukuje, zapobiegając zatykaniu kanalizacji.

Receptura bez dodatku mydła z przyjazną dla skóry wartością pH — produkt stworzony z myślą o utrzymaniu naturalnego kwaśnego płaszcza ochronnego skóry; wierzchniej warstwy skóry, która wspomaga naturalną równowagę flory bakteryjnej.

Bez dodatku silikonów — odpowiedni do stosowania we wszystkich zakładach produkcyjnych, w których odbywają się procesy nakładania farb lub powłok nawierzchniowych.

ZASTOSOWANIE:

Do stosowania w środowisku przemysłowym do usuwania ekstremalnie silnych zabrudzeń z oleju, tłuszczu, sadzy i smarów.

SPOSÓB UŻYCIA:

1. Nanieść 1 dawkę bezpośrednio na zabrudzone ręce przed dodaniem wody

2. Wcierać w celu rozpuszczenia brudu

3. Dodać odrobinę wody i kontynuować mycie

4. Spłukać obficie wodą i dokładnie osuszyć dłonie

 

DEDYKOWANY DOZOWNIK:

Stoko Vario Ultra biały/ czarny 27655/26180

Jednostka miary / Cena za:
1 sztuka
Indeks
SCJ - PN87147A06
Stan:
Nowy

SC Johnson jest wiodącym światowym producentem środków czyszczących stosowanych w gospodarstwie domowym oraz produktów do przechowywania domowego, poprawy jakości powietrza, zwalczania szkodników oraz pielęgnacji obuwia, jak również produktów specjalistycznych. Wśród produktów specjalistycznych znajdziemy linie produktów Stoko i Deb, dla ochrony i pielęgnacji skóry pracowników. Najpopularniejszymi produktami są produkty z serii Stokoderm, Solopol, Stokolan, Travabon czy Kresto.

Recenzje

Zobacz także