Półmaska ochronna Secura 3000 z bagnetowym mocowaniem pochłaniaczy

Półmaska ochronna Secura 3000 z bagnetowym mocowaniem pochłaniaczy

77,49 zł brutto
63,00 zł netto

Realizacja 2-4 dni

Rozmiar
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Półmaska SECURA 3000 po skompletowaniu z odpowiednimi elementami oczyszczającymi, których wyłącznym producentem jest firma SECURA, stanowi sprzęt ochrony układu oddechowego przed szkodliwymi substancjami występującymi pod postacią: aerozoli (pyły, dymy, mgły), par i gazów oraz obu tych postaci łącznie.

Półmaska SECURA 3000 składa się z korpusu, dwóch zaworów wdechowych z łącznikami bagnetowymi umożliwiającymi montaż elementów oczyszczających, zaworu wydechowego oraz nagłowia.

W półmasce SECURA 3000 stosowane jest jednoczęściowe nagłowie tekstylne, które łączy się z półmaską za pośrednictwem zapinek i zaczepów pierścienia.

Części składowe półmaski SECURA 3000:

1. Pokrywa zaworu wydechowego.

2. Płatek zaworu wydechowego

3. Zapinki nagłowia

4. Pierścień z zaczepami.

5. Korpus

6. Wkładka zaworowa

7. Płatkizaworów wdechowych

8. Część nagłowna

9. Taśma nagłowia

10. Sprzączka

KONSERWACJA:

Półmaska SECURA 3000 wymaga niewielkiego zakresu konserwacji, jakkolwiek po każdym użyciu zaleca się jej oczyszczenie.

Zwykłe czyszczenie można wykonać przez wytarcie ściereczką specjalnie przeznaczoną do sprzętu ochrony osobistej.

Jeżeli potrzebne jest dokładniejsze oczyszczenie, należy najpierw rozłożyć półmaskę, zdejmując elementy oczyszczające, nagłowie i inne części. Oczyścić i odkazić półmaskę i pozostałe elementy (za wyjątkiem elementów oczyszczających) używając ciepłej wody z mydłem (< 50°C), przetrzeć do czysta miękką ściereczką, spłukać w czystej wodzie i wysuszyć strumieniem czystego powietrza. Nie stosować środków zawierających lanolinę, lub inne oleje, albo rozpuszczalniki. Części półmaski, a szczególnie zawór wydechowy i jego gniazdo powinny być sprawdzane po każdym użyciu. Jeżeli zauważone zostanie jakiekolwiek uszkodzenie, element powinien być zdjęty i zastąpiony nowym.

PRZECHOWYWANIE:

Półmaskę należy przechowywać w sposób zabezpieczający przed uszkodzeniami mechanicznymi, w pomieszczeniach suchych, pozbawionych szkodliwych par i gazów, zapewniających utrzymanie temperatury – 5°C +40°C i wilgotności względnej poniżej 80%. Półmaska nie powinna być przechowywana razem z substancjami toksycznymi, wydzielającymi nieprzyjemne zapachy i działającymi agresywnie na materiały, z których jest wykonana.

TRWAŁOŚĆ:

Półmaska zachowuje parametry użytkowe przez okres 5 lat przechowywania w opakowaniu fabrycznym. Producent gwarantuje czas bezpiecznego użytkowania półmaski po rozpakowaniu przez okres 3 lat, jednak nie dłużej niż 5 lat od daty produkcji.

NORMY I CERTYFIKATY:

Wyrób spełnia wymagania zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016 r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG.

Wyrób spełnia wymagania normy zharmonizowanej: PN-EN 140:2004 (EN 140:1998)

CE

Jednostka miary / Cena za:
1 sztuka
Indeks
Secura - S56T0SM0
Stan:
Nowy

Secura B.C. to producent sprzętu ochrony osobistej z siedzibą w Warszawie. Firma specjalizuje się w produkcji wyposażenia do ochrony dróg oddechowych, rękawic izolujących elektrycznie, produktów do ochrony rąk, filtrów i materiałów filtracyjnych do cieczy w zastosowaniach przemysłowych i domowych.

Po ponad 30 latach obecności na rynku firma utrzymuje produkcję na najwyższym poziomie, nieustannie poprawiając jakość wytwarzanych produktów. Dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii procesu produkcyjnego oraz wsparciu wykwalifikowanego zespołu, Secura B.C. od wielu lat jest jednym z liderów sektora BHP w Polsce.

Secura B.C. oferuje różnorodne artykuły BHP, które zapewniają ochronę osobistą. Oto kilka interesujących produktów, które warto zwrócić uwagę:

Maski ochronne: Secura dostarcza maski ochronne, które pomagają w filtracji powietrza i ochronie układu oddechowego.

Rękawice ochronne: W ofercie znajdziesz rękawice izolujące elektrycznie oraz produkty do ochrony rąk.

Buty ochronne: Jeśli potrzebujesz obuwia ochronnego, Secura ma w swojej kolekcji buty, które zapewniają bezpieczeństwo na stanowisku pracy.

Elektroizolacja: Firma oferuje produkty związane z elektroizolacją, które są istotne w pracy z prądem.

Filtracja cieczy: Jeśli potrzebujesz filtrów do cieczy w zastosowaniach przemysłowych, warto sprawdzić ofertę Secura.

Recenzje

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii: