Półbuty ochronne Atlas SL3505 XP S1P ESD SRC
Półbuty ochronne Atlas SL3505 XP S1P ESD SRC
Półbuty Atlas 3505 S1P
Atlas 3505 podeszwa

Półbuty ochronne Atlas SL3505 XP S1P ESD SRC

392,37 zł brutto
319,00 zł netto

Realizacja 10-14 dni

Rozmiar obuwia
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Półbuty Atlas SL 3505 S1P ESD — wyjątkowe obuwie robocze z ochroną podeszwy

Model SL 3505 33400 to lekkie buty robocze w klasie ochronnej S1P (odporna na przebicie podeszwa środkowa). Ten model z serii SportLine to najwyższa jakość i innowacyjna technologia, która zapewnia użytkownikowi stałą, aktywną regulację wilgotności. Nowy system podeszwy INNOFLEX został specjalnie opracowany pod kątem wymagań użytkownika, dzięki czemu zapewnia maksymalny komfort noszenia w miejscu pracy. Zastosowane zaawansowane technologicznie materiały wierzchnie są szczególnie przepuszczalne dla powietrza, mają właściwości oddychające i dlatego zapewniają najlepsze oraz trwałe cechy użytkowe.

W tym modelu butów zastosowano kilka technologii firmy Atlas:

- technologia XP — ATLAS ze swoją antyprzebiciową technologią XP® oferuje innowacyjny system ochrony stopy przed ostrymi przedmiotami, takimi jak np. gwoździe. Wykorzystuje się do tego zaawansowany technologicznie materiał tekstylny, który zawiera między innymi włókna aramidowe. W rezultacie podwyższenie bezpieczeństwa nie odbywa się kosztem komfortu noszenia, ponieważ materiał nie zawiera metalu, jest wyjątkowo lekki i wspomaga naturalny skręt stopy. W praktyce oznacza to doskonałe bezpieczeństwo w razie niespodziewanego nadepnięcia na nierówne podłoże. Aktywnie zmniejsza to ryzyko skręcenia nogi. Ponadto struktura tkaniny podeszwy pośredniej XP® jest neutralna na wahania temperatury i nie tworzy mostków zimna.

- system amortyzacji 3D - to maksymalny zwrot energii poprzez: wkładkę odciążającą, komfortową podeszwę środkową z amortyzacją, dynamiczny system podeszwy zewnętrznej.

- materiał SPORTLINE — Materiał wierzchni SportLine to tkanina wykonana z włókien tekstylnych, łącząca w sobie różne zalety. Tkanina jest szczególnie przepuszczalna dla powietrza, ma właściwości oddychające i dlatego zapewnia wysoki komfort podczas noszenia. Dzięki swoim właściwościom hydrofobowym jest również wodoodporna, szybkoschnąca i wytrzymała.

- funkcjonalna podszewka aktiv-X® — Aktywne zarządzanie wilgocią, szybkoschnąca, regulująca temperaturę, przyjazna dla skóry i odporna na ścieranie.

- koncepcja clima-stream® - maksymalna oddychalność, właściwości regulujące temperaturę przez cały rok, odczuwalny komfort.

- ESD - Electro Static Discharge — Obuwie ESD gwarantuje elektryczną rezystywność określoną metodą pomiaru człowiek-but-podłoże zgodnie z normą DIN EN 61340-5-1 wynoszącą <108 omów (100 MΩ). Służy to ochronie wyrobów w procesie produkcji oraz podczas pracy w obszarach zagrożonych wybuchem.

- podeszwa MPU — REBOUND SYSTEM zapewnia odczuwalny komfort użytkowania i chodzenie bez objawów zmęczenia. Podstawę tej doskonałej wygody obuwia stanowią trzy bazowe komponenty:  Redukcja siły nacisku. Amortyzacja. Dynamika. Jest to zapewnione dzięki idealnemu współdziałaniu zmniejszającej nacisk wkładki oraz lekkiej i dobrze współpracującej z podłożem technologii podeszwy MPU. 

- metalowy podnosek ochronny

- możliwość modyfikacji wkładek zgodnie z certyfikatem DGUV 112-191

ROZMIARY:

37-46

NORMY I CERTYFIKATY:

EN ISO 20345 S1P SRC

Jednostka miary / Cena za:
1 para
Linia produktów
Atlas SPORTLINE
Rodzaj produktu
Unisex
Klasa obuwia
S1P
Rodzaj ochrony stopy
podnosek stalowy
Typ obuwia
Buty antypoślizgowe (SRC)
Materiał cholewek
Mikrowłókno
Indeks
Atlas 33400-40
Stan:
Nowy

ATLAS® to wiodący producent obuwia ochronnego w Europie. Firma produkuje rocznie 2,6 milionów par obuwia ochronnego w swojej fabryce w Dortmundzie. ATLAS® oferuje szeroką gamę produktów ochronnych, w tym buty robocze, buty ochronne i wiele innych produktów związanych z bezpieczeństwem pracowników.

Buty ATLAS® charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, które zapewniają użytkownikom maksymalną wygodę i bezpieczeństwo. Wiele modeli butów ATLAS® wyposażonych jest w zaawansowane podeszwy, które zapewniają doskonałą przyczepność i stabilność na różnych powierzchniach.

Buty ATLAS® są szeroko stosowane jako obuwie ochronne i robocze w wielu klasach ochronnych. W zależności od potrzeb użytkownika, buty ATLAS® mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak skóra, tkanina lub materiały syntetyczne.

Recenzje

Gwarancja produktu

Gwarancja na obuwie specjalistyczne i zawodowe takie jak buty robocze, kalosze z podnoskami ochronnymi wynosi 12 miesięcy.

Gwarancji podlegają wszystkie wady konstrukcyjne, jak i materiałowe.


Gwarancja nie obejmuje:

Uszkodzeń mechanicznych — np. dziury w bucie spowodowane nadepnięciem na gwóźdź.

Naturalnego zużycia obuwia — np. starcie podeszwy.

Uszkodzeń na skutek niewłaściwego użytkowania obuwia — np. chodzenie w butach nieposiadających podeszwy kwasoodpornej po kwasach.

Niewłaściwej konserwacji — np. rysy na skutek czyszczenia czyścikiem metalowym.

W przypadku reklamacji każdą parę obuwia wysyłamy do producenta. 

5 innych produktów w tej samej kategorii: