Półbuty robocze

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 140 pozycji

Na komfortową pracę w różnych miejscach przekłada się m.in. wygoda i bezpieczeństwo poruszania się po obiekcie. W magazynach, warsztatach, halach produkcyjnych oraz na budowach pracownicy powinni nosić specjalne, robocze obuwie ochronne, które osłoni stopy przed potencjalnym uszkodzeniem. W naszej ofercie znajdziesz modele przeznaczone do użytkowania w środowisku suchym oraz o wysokiej wilgotności.

Wzmacniane, oddychające obuwie do zadań specjalnych

Półbuty ochronne dostępne w ofercie naszego sklepu internetowego charakteryzują się doskonałą trwałością oraz odpornością na ścieranie. Sprzedajemy obuwie, które jest przewiewne, mocne oraz przede wszystkim bezpieczne.

Półbuty robocze są wyposażone w grubą, antypoślizgową podeszwę, która w modelach klas S1P i S3 ma też właściwości chroniące przed wbijaniem się ostrych elementów znajdujących się na podłożu - gwoździ, szkła, metalu. Podnoski mogą być zabezpieczone trwałym i lekkim tworzywem sztucznym bądź metalową wkładką. Proponujemy wygodne buty robocze, które stabilizują stopę oraz zapewniają odpowiednią wentylację.

Filtruj według

Cena

Cena

  • 0,00 zł - 786,00 zł

Marka

Marka

Linia produktów

Linia produktów

Typ obuwia

Typ obuwia

Klasa obuwia

Klasa obuwia

Rodzaj ochrony stopy

Rodzaj ochrony stopy

Rodzaj produktu

Rodzaj produktu

Materiał cholewek

Materiał cholewek