Buty ochronne do biura szare Atlas CX56 S1 ESD SRC
Buty ochronne do biura szare Atlas CX56 S1 ESD SRC
Półbuty Atlas CX 56 szare
Podeszwa Atlas CX 56

Buty ochronne do biura szare Atlas CX56 S1 ESD SRC

441,57 zł brutto
359,00 zł netto

Realizacja 10-14 dni

Rozmiar obuwia
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Atlas CX 56 S1 ESD — eleganckie buty ochronne z szarego mikrowłókna

Półbuty Atlas CX56 to obuwie ochronne w klasie ochronnej S1. Polecane dla kierowników i menedżerów, dla których oprócz dobrego stylu liczy się także odpowiedni poziom ochrony stóp. Szary kolor cholewek dopasuje się do każdej stylizacji, a podnoski ochronne ochronią palce użytkownika przed niespodziewanymi sytuacjami w zakładzie pracy.

Zastosowane technologie Atlas w modelu CX56:

- system amortyzacji 3D - to maksymalny zwrot energii poprzez: wkładkę odciążającą, komfortową podeszwę środkową z amortyzacją, dynamiczny system podeszwy zewnętrznej.

- funkcjonalna podszewka aktiv-X® - Aktywne zarządzanie wilgocią, szybkoschnąca, regulująca temperaturę, przyjazna dla skóry i odporna na ścieranie.

- koncepcja clima-stream® - maksymalna oddychalność, właściwości regulujące temperaturę przez cały rok, odczuwalny komfort.

- ESD - Electro Static Discharge — Obuwie ESD gwarantuje elektryczną rezystywność określoną metodą pomiaru człowiek-but-podłoże zgodnie z normą DIN EN 61340-5-1 wynoszącą <108 omów (100 MΩ). Służy to ochronie wyrobów w procesie produkcji oraz podczas pracy w obszarach zagrożonych wybuchem.

- metalowy podnosek ochronny

- podeszwa MPU — REBOUND SYSTEM zapewnia odczuwalny komfort użytkowania i chodzenie bez objawów zmęczenia. Podstawę tej doskonałej wygody obuwia stanowią trzy bazowe komponenty:  Redukcja siły nacisku. Amortyzacja. Dynamika. Jest to zapewnione dzięki idealnemu współdziałaniu zmniejszającej nacisk wkładki oraz lekkiej i dobrze współpracującej z podłożem technologii podeszwy MPU.

- możliwość modyfikacji wkładek zgodnie z certyfikatem DGUV 112-191.

ROZMIARY:

39-47

NORMY I CERTYFIKATY:

EN ISO 20345 S1 SRC

Jednostka miary / Cena za:
1 para
Linia produktów
Atlas CITY STYLE
Rodzaj produktu
Dla mężczyzn
Klasa obuwia
S1
Rodzaj ochrony stopy
podnosek stalowy
Typ obuwia
Buty antypoślizgowe (SRC)
Materiał cholewek
Mikrowłókno
Indeks
Atlas 35800-41
Stan:
Nowy

ATLAS® to wiodący producent obuwia ochronnego w Europie. Firma produkuje rocznie 2,6 milionów par obuwia ochronnego w swojej fabryce w Dortmundzie. ATLAS® oferuje szeroką gamę produktów ochronnych, w tym buty robocze, buty ochronne i wiele innych produktów związanych z bezpieczeństwem pracowników.

Buty ATLAS® charakteryzują się innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, które zapewniają użytkownikom maksymalną wygodę i bezpieczeństwo. Wiele modeli butów ATLAS® wyposażonych jest w zaawansowane podeszwy, które zapewniają doskonałą przyczepność i stabilność na różnych powierzchniach.

Buty ATLAS® są szeroko stosowane jako obuwie ochronne i robocze w wielu klasach ochronnych. W zależności od potrzeb użytkownika, buty ATLAS® mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak skóra, tkanina lub materiały syntetyczne.

Recenzje

Gwarancja produktu

Gwarancja na obuwie specjalistyczne i zawodowe takie jak buty robocze, kalosze z podnoskami ochronnymi wynosi 12 miesięcy.

Gwarancji podlegają wszystkie wady konstrukcyjne, jak i materiałowe.


Gwarancja nie obejmuje:

Uszkodzeń mechanicznych — np. dziury w bucie spowodowane nadepnięciem na gwóźdź.

Naturalnego zużycia obuwia — np. starcie podeszwy.

Uszkodzeń na skutek niewłaściwego użytkowania obuwia — np. chodzenie w butach nieposiadających podeszwy kwasoodpornej po kwasach.

Niewłaściwej konserwacji — np. rysy na skutek czyszczenia czyścikiem metalowym.

W przypadku reklamacji każdą parę obuwia wysyłamy do producenta. 

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii: