Półmaska spawalnicza FFP2 3M 9925 z węglem aktywnym i zaworem
Półmaska spawalnicza FFP2 3M 9925 z węglem aktywnym i zaworem
Półmaska spawalnicza FFP2 3M 9925 z węglem aktywnym i zaworem

Półmaska spawalnicza FFP2 3M 9925 z węglem aktywnym i zaworem

35,67 zł brutto
29,00 zł netto

Realizacja 10-14 dni

Minimalne zamówienie: 80 sztuk
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Półmaska filtrująca spawalnicza 3M™ 9925 została zaprojektowana specjalnie z myślą o spawaczach, aby zapewnić im ochronę przed pyłami, mgłami, ozonem i dymami spawalniczymi oraz uwolnić od drażniących zapachów. Gwarantuje skuteczną, wygodną i higieniczną ochronę. Jest lekka i odporna na zapychanie przez dłuższy czas stosowania w środowisku dymów spawalniczych.

Zewnętrzna, trudnopalna powierzchnia, zmniejsza wpływ odprysków spawalniczych, dobrze dopasowuje się do większości twarzy, nie odkształca się i jest odporna na zapadanie. Zastosowany w niej zawór 3M™ Cool Flow™ efektywnie likwiduje nagromadzone ciepło, zapewniając komfortowe użytkowanie. Konstrukcja o niskiej rozpiętości zapewnia kompatybilność z przyłbicami spawalniczymi 3M™ Speedglas™ oraz środkami ochrony wzroku i słuchu 3M.

Regulowane, plecione taśmy nagłowia pomagają zapewnić komfort w okolicy twarzy, głowy i szyi.

Warstwa węgla aktywowanego zapewnia ochronę przed ozonem i uwalnia od drażniących zapachów (stężenie do 10 x TLV).

Okres przechowywania: 36 miesięcy

ZASTOSOWANIE:

Obróbka metalu

Budownictwo okrętowe

Przygotowanie powierzchni przed nałożeniem farby

Budownictwo

Przetwórstwo chemiczne

Obróbka metalu

Operacje odlewnicze

Spawanie

Ozonowanie pomieszczeń

SPOSÓB PAKOWANIA:

10 szt w opakowaniu / 80 szt w kartonie

NORMY I CERTYFIKATY:

Oznaczenie CE

EN149:2001+A1:2009 D

Klasyfikacja poziomu ochrony: P2

Jednostka miary / Cena za:
1 sztuka
Klasa filtracji
P2
Indeks
3M - 7000030030
Stan:
Nowy

Produkty ochronne 3M - wygoda i bezpieczeństwo w trakcie pracy

3M nieustannie pracuje nad dostarczaniem najbardziej skutecznych rozwiązań z zakresu środków ochrony indywidualnej. Dobrze zaprojektowane środki ochrony indywidualnej (ŚOI), zapewniają najskuteczniejszą ochronę przy zachowaniu wysokiego poziomu komfortu. 3M jest liderem w wielu kategoriach artykułów BHP m.in. ochronie dróg oddechowych, ochronie wzroku, słuchu, ochronie głowy i twarzy czy jednorazowej odzieży ochronnej.
W naszej hurtowni BHP oferujemy szeroki asortyment artykułów ochronnych 3M z podziałem na kategorie i zastosowania. Niewątpliwie produktami cieszącymi się największym zainteresowaniem pracowników, pracodawców, behapowców są kask ochronny Peltor G3000 wentylowany z wymienną więźbą, maska pełna wielokrotnego użytku 3M 6800, czy słuchawki Optime przeciwhałasowe (np. 3M Optime II w wersji na pałąku). Inne ciekawe propozycje firmy 3M to półmaski wielokrotnego użytku (3M 6200), półmaski filtrujące jednorazowe (3M 9322), okulary ochronne (3M Securefit 201), wkładki przeciwhałasowe (3M 1100), kombinezony ochronne (3M 4530), gogle ochronne (3M 2890) czy zaawansowana jednostka napędowa Versaflo, do pracy w trudnych i wymagających warunkach. Do wielu produktów można dokupować dodatkowe akcesoria ochronne (np. filtry przeciwpyłowe do masek lub osłony twarzy montowane do hełmów) i części wymienne. Pozwala to na zwiększenie poziomu ochrony pracownika a w przypadku części zamiennych na obniżenie kosztów i wydatków.
Recenzje

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: