• -0,26 zł
Wkładki do uszu Honeywell BILSOM 303L (pary) SNR 33 dB
Wkładki do uszu Honeywell BILSOM 303L (pary) SNR 33 dB

Wkładki do uszu Honeywell BILSOM 303L (pary) SNR 33 dB

0,36 zł brutto
0,29 zł netto Nasza poprzednia cena: 0,62 zł -0,26 zł

Szybka wysyłka 24-48h

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Jednorazowe wkładki przeciwhałasowe do uszu BILSOM 303 przeznaczone są dla pracowników, którzy potrzebują tłumienia głośnych hałasów i wymagają najlepszej dostępnej ochrony i komfortu. 

Formuła Leight Stripe™ to połączenie żółtej i białej pianki poliuretanowej, dające odczucie większej miękkości w uchu i pozwalającej na prostą i szybką kontrolę prawidłowości stosowania zatyczek przez pracowników.

Niskie ciśnienie rozprężania zatyczek zapewnia doskonały komfort podczas długotrwałego noszenia.

Zatyczki są łatwe do zrolowania i właściwego umieszczenia.

Gładka, odporna na zabrudzenia zewnętrzna warstwa ochronna zapobiega gromadzeniu się brudu i ich przedostawaniu się do kanału słuchowego.

Wkładka ma kształt stożka, który ułatwia wsunięcie do kanału usznego oraz zapobiega wypadaniu zatyczek z ucha.

Poziomy tłumienia hałasu: SNR = 33dB, H = 32dB, M = 29dB, L = 29dB.

SPOSÓB PAKOWANIA:

1 para w woreczku / 200 par w kartonie

NORMY I CERTYFIKATY:

Zgodne z normą EN 352-2:2002.

Jednostka miary / Cena za:
1 para
Indeks
HWL - 1005073
Stan:
Nowy
Honeywell – amerykański wielobranżowy koncern przemysłowy założony w roku 1906 działający w wielu branżach takich jak: Automatyka przemysłowa, Bezpieczeństwo, Branża naftowa i gazowa, Komponenty Automatyki, Systemy lotniskowe.

Akcesoria Honeywell stosowane są w branży automatyki, bezpieczeństwa, naftowej i gazowej, systemów lotniskowych i nie tylko. Ich zadaniem jest zapewnianie bezpieczeństwa w rozmaitych miejscach pracy.

Oferujemy takie produkty jak zatyczki do uszu, okulary ochronne, osłony twarzy, rękawice, a także trzewiki i półbuty robocze. Dzięki temu, że pochodzą od cieszącej się renomą marki, można mieć pewność co do ich wysokiej jakości oraz bardzo dobrych parametrów użytkowych. W efekcie produkty Honeywell stanowią najlepszy wybór, jeśli chodzi o środki ochrony osobistej stosowane w miejscach pracy i nie tylko.

Przydatne artykuły BHP – obuwie i akcesoria

Przygotowaliśmy duży wybór praktycznych rozwiązań marki Honeywell. Produkty tej firmy cechują się bardzo dobrymi właściwościami, dzięki którym zapewniają niezbędny poziom ochrony. Służą przede wszystkim do zapewniania bezpieczeństwa, a także wygody w miejscach pracy, w których istnieją zagrożenia w postaci uciążliwego hałasu, urazów stóp czy dostania się zanieczyszczeń do oczu. Wszystkie akcesoria tej marki powstają z odpowiednio dobranych tworzyw. W efekcie są lekkie, solidne i gwarantują wysoki stopień wygody nawet podczas wielogodzinnego użytkowania w warunkach roboczych.

Wybór produktów Honeywell to najlepszy sposób na zyskanie niezawodnych środków ochrony osobistej, które przydadzą się w wielu miejscach pracy. Proponujemy różne warianty akcesoriów w postaci zatyczek, okularów i butów, aby mieć pewność, że każdy klient znajdzie tu dokładnie to, czego szuka.

Inwestycja w bezpieczeństwo, czyli produkty Honeywell

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem tej kategorii i wyboru odpowiednich akcesoriów ochronnych. Produkty marki Honeywell doskonale sprawdzają się do użytku w różnych branżach, w których zachodzi potrzeba zapewnienia środków ochrony osobistej dla dłoni, uszu, oczu, stóp i twarzy. Przydadzą się zwłaszcza w środowiskach, w których występuje duży hałas i inne niekorzystne warunki mogące stanowić zagrożenie dla bezpieczeństwa personelu.
Recenzje

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

5 innych produktów w tej samej kategorii: