Półmaska filtrująca składana 3M 9330+ Aura bez zaworu wydechowego P3
Półmaska filtrująca składana 3M 9330+ Aura bez zaworu wydechowego P3
Półmaska filtrująca składana 3M 9330+ Aura bez zaworu wydechowego P3
Półmaska filtrująca składana 3M 9330+ Aura bez zaworu wydechowego P3

Półmaska filtrująca składana 3M 9330+ Aura bez zaworu wydechowego P3

17,22 zł brutto
14,00 zł netto

Realizacja 7-10 dni

Minimalne zamówienie: 20 sztuk
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Półmaska filtrująca 3M Aura 9330+ zapewnia komfort i styl bez utraty wydajności.

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii i materiałów półmaska ułatwia oddychanie przez całą zmianę, jest kompatybilna z innymi środkami ochrony indywidualnej i doskonale przylega do twarzy skutecznie zapewniając bezpieczeństwo.

Półmaska bez zaworu FFP3, chroni przed pyłami i mgłami.

Wygodna w użyciu półmaska filtrująca, przeznaczona do pracy w gorącym i wilgotnym środowisku. Jej blaszka nosowa ma zakrzywiony, niski profil, dzięki czemu dobrze dopasowuje się do różnych kształtów nosa i konturów oczu.

Zastosowano w niej technologię filtracyjną niskich oporów oddychania, łączącą zalety filtrującego materiału elektretowego 3M z technologią filtracyjną.

Tłoczony panel górny ogranicza przepływ wydychanego ciepłego i wilgotnego powietrza przez górną część maski zmniejszając parowanie okularów i gogli. Zapewnia dobre pole widzenia.

Duża i miękka pianka nosowa oraz gładka wewnętrzna wyściółka są wyjątkowo komfortowe i delikatne dla skóry

Kompatybilna ze środkami ochrony wzroku 3M i środkami ochrony słuchu 3M

Indywidualne opakowanie zwiększa higienę zapobiegając zanieczyszczeniu półmaski przed użyciem i pozwala na praktyczne przechowywanie i dystrybucję w miejscach pracy.

Niwelowanie uciążliwych zapachów (<OSHA PEL): stężenie do 50 x NDS

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIA:

Budownictwo, rolnictwo, medycyna, chemikalia, obróbka metali, przemysł samochodowy, tartaki, szlifowanie, cięcie, wiercenie, praca z azbestem, szkłem i włóknami mineralnymi.

Rekomendowana do ochrony przed koronawirusem SARS-CoV-2

SPOSÓB PAKOWANIA:

20 szt w opakowaniu / 240 szt w kartonie

NORMY I CERTYFIKATY:

Taśma nagłowia utrzymuje szczelne przyleganie półmaski do twarzy, kolor taśmy określa klasę ochrony - czerwony: FFP3 zgodnie z normą EN 149:2001+A1:2009

Jednostka miary / Cena za:
1 sztuka
Linia produktów
3M Aura
Klasa filtracji
P3
Indeks
3M - 7100258908
Stan:
Nowy

Produkty ochronne 3M - wygoda i bezpieczeństwo w trakcie pracy

3M nieustannie pracuje nad dostarczaniem najbardziej skutecznych rozwiązań z zakresu środków ochrony indywidualnej. Dobrze zaprojektowane środki ochrony indywidualnej (ŚOI), zapewniają najskuteczniejszą ochronę przy zachowaniu wysokiego poziomu komfortu. 3M jest liderem w wielu kategoriach artykułów BHP m.in. ochronie dróg oddechowych, ochronie wzroku, słuchu, ochronie głowy i twarzy czy jednorazowej odzieży ochronnej.
W naszej hurtowni BHP oferujemy szeroki asortyment artykułów ochronnych 3M z podziałem na kategorie i zastosowania. Niewątpliwie produktami cieszącymi się największym zainteresowaniem pracowników, pracodawców, behapowców są kask ochronny Peltor G3000 wentylowany z wymienną więźbą, maska pełna wielokrotnego użytku 3M 6800, czy słuchawki Optime przeciwhałasowe (np. 3M Optime II w wersji na pałąku). Inne ciekawe propozycje firmy 3M to półmaski wielokrotnego użytku (3M 6200), półmaski filtrujące jednorazowe (3M 9322), okulary ochronne (3M Securefit 201), wkładki przeciwhałasowe (3M 1100), kombinezony ochronne (3M 4530), gogle ochronne (3M 2890) czy zaawansowana jednostka napędowa Versaflo, do pracy w trudnych i wymagających warunkach. Do wielu produktów można dokupować dodatkowe akcesoria ochronne (np. filtry przeciwpyłowe do masek lub osłony twarzy montowane do hełmów) i części wymienne. Pozwala to na zwiększenie poziomu ochrony pracownika a w przypadku części zamiennych na obniżenie kosztów i wydatków.
Recenzje

Zobacz także

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: