• Promocja

Osłona na buty wysoka DuPont TYVEK 500 POBO

6,14 zł brutto
4,99 zł netto
Nasza poprzednia cena 8,00 zł -1,86 zł

Dostawa 2-4 dni

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

CHARAKTERYSTYKA:

Osłony na buty DuPont ™ Tyvek® 500. Elastyczna góra i wiązanie. Zszywane szwy wewnętrzne. Kolor biały, rozmiar uniwersalny.

Materiał Tyvek® jest przepuszczalny zarówno dla powietrza, jak i pary wodnej, ale odpycha płyny i aerozole na bazie wody. Zapewnia doskonałą barierę dla drobnych cząstek i włókien (o wielkości do 1 mikrona), jest bardzo słabo strzępiący się i poddany obróbce antystatycznej. Zapewnienia lepszą ochronę części ciała, które są bardziej narażone na niebezpieczne substancje.

ZASTOSOWANIE:

Przemysł farmaceutyczny, usuwanie ołowiu i azbestu, malowanie natryskowe i ogólne czyszczenie, i wiele innych.

SPOSÓB PAKOWANIA:

20 szt w opak. / 200 szt w kartonie

NORMY I CERTYFIKATY:

Kategoria III, typ PB [6-B]

EN 14126 (bariera dla czynników zakaźnych)

Właściwości antystatyczne (EN 1149-1)

 

CENA ZA 1 SZT. (Produkt zamawiany w sztukach!)

TY POBA S WH 00
Nowy produkt
 
Światowy lider w dziedzinie innowacji i rozwiązań naukowych sterowanych przez rynek.
 
Dzięki 200-letniemu doświadczeniu oraz wiedzy specjalistycznej z zakresu wielu różnych branż, zdobytej w ponad 90 krajach, firma DUPONT jest w stanie pomóc w rozwiązaniu niektórych spośród najpoważniejszych problemów nękających świat.
 
 
 
Firma DuPont od ponad 200 lat wprowadza na rynek globalny światowej klasy rozwiązania naukowe i inżynierskie w postaci nowatorskich produktów, materiałów i usług. W wyniku sterowanej przez rynek działalności innowacyjnej co roku wzbogacamy naszą ofertę o nowe produkty i zgłaszamy nowe wnioski patentowe, obsługując branże tak zróżnicowane, jak rolnictwo, żywienie, elektronika i komunikacja, bezpieczeństwo i ochrona, dom i budownictwo, transport oraz branża odzieżowa.
 
Dziś firma DuPont z dumą korzysta z tego dziedzictwa, dążąc we współpracy z innymi do rozwiązania bezprecedensowych problemów z zakresu wyżywienia, energetyki i ochrony, z którym boryka się obecnie ludzkość. Oczekuje się, że do 2050 r. liczba ludności na świecie osiągnie poziom dziewięciu miliardów, co niesie za sobą wiele poważnych wyzwań. Firma DuPont współpracuje ze swoimi klientami, instytucjami administracji publicznej, organizacjami pozarządowymi i autorytetami intelektualnymi, dążąc do sformułowania rozwiązań tych trudnych problemów.
Brak recenzji

Zobacz także

5 innych produktów w tej samej kategorii:

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...