Półmaska filtrująca FFP3 składana FS-930V NR D

Półmaska filtrująca FFP3 składana FS-930V NR D

7,38 zł brutto
6,00 zł netto

Realizacja 3-5 dni

Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Półmaska filtrująca FS-930 V FFP3 NR D z zaworem i regulowanymi paskami służy do ochrony dróg oddechowych przed pyłami, aerozolami cząstek stałych i aerozolami ciekłymi do 30 x NDS.

Kompaktowy, anatomiczny kształt, przyjemny w dotyku i delikatny materiał. Półmaska pokryta jest specjalną warstwą włókniny osłonowej, przez co wydłuża się jej żywotność. Dzięki umieszczeniu zaworu na boku półmaski można w przerwie wykonywanych prac złożyć i schować ją do kieszeni nie uszkadzając jej.

Zastosowany zawór wydechowy pozwala na swobodniejsze pozbycie się nadmiaru pary wodnej i dwutlenku węgla spod czaszy półmaski poprawiając w ten sposób komfort pracy użytkownika oraz przedłużając jej żywotność.

Dzięki automatyzacji i optymalizacji produkcji półmaski serii 900 charakteryzuje atrakcyjna cena. Jest to ekonomiczna alternatywa dla występujących na rynku jednorazowych środków ochrony dróg oddechowych przy zachowaniu wysokiej jakości produktu.

ZASTOSOWANIE:

Duże stężenie pyłów respirabilnych, stosować przy spawaniu i lutowaniu, chroni przed pyłami zawierającymi beryl, antymon, arsen, kadm, kobalt, nikiel, rad, strychninę, cząstki radioaktywne.

Klasa: P3

NORMY:

EN 149 2001, spełnia wymagania długiego testu mgłą olejową

SPOSÓB PAKOWANIA:

10 szt w folii, 500 szt w kartonie

Jednostka miary / Cena za:
1 sztuka
Klasa filtracji
P3
Indeks
FS-930V P3
Stan:
Nowy

Filter Service zajmuje się badaniami laboratoryjnymi i produkcją materiałów filtracyjnych oraz indywidualnych środków ochrony układu oddechowego. 

Recenzje

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: