Rękawice robocze oblewane WAMPIRKI mix kolorów

Rękawice robocze oblewane WAMPIRKI mix kolorów

INNE MARKI
1,09 zł brutto
0,89 zł netto

Szybka wysyłka 24-48h

Minimalne zamówienie: 10 par
Rozmiar rękawic
Ilość

Do darmowej dostawy brakuje 500,00 zł Darmowa dostawa obowiązuje od 500,00 zł

Rękawice robocze wampirki to lekkie, ale wytrzymałe rękawice, które zapewniają ochronę dłoni podczas różnych rodzajów prac. Są wykonane z dzianiny bawełnianej, która chroni skórę dłoni przed wieloma czynnikami, takimi jak zabrudzenia, otarcia czy lekkie środki chemiczne. Powlekane lateksem.

Rękawice wampirki są często używane w ogrodach, warsztatach samochodowych, na budowach, w fabrykach i wszędzie tam, gdzie występuje duże zużycie rękawic. Są one również bardzo przydatne na magazynach, przy pakowaniu towaru.

Rękawice te są przemakalne ze względu na obecność dzianiny, dlatego nie zaleca się ich do prac z olejami, tłuszczami i substancjami płynnymi. Są to jednak doskonałe rękawice do innych, lżejszych prac. Dzięki swojej wytrzymałości i przystępnej cenie są one popularnym wyborem dla wielu osób szukających niezawodnej ochrony dla swoich dłoni.

ROZMIARY:

10

NORMY I CERTYFIKATY:

Kategoria I ŚOI

CE

Jednostka miary / Cena za:
1 para
Powłoka rękawic
Lateks
Indeks
ArtMas RWL-10
Poza markami produktów, których jesteśmy oficjalnym dystrybutorem, możesz u nas kupić ŚOI innych producentów dostępne w naszych magazynach. Szeroki wybór produktów BHP z podziałem na wiele kategorii tematycznych.
Recenzje

5 innych produktów w tej samej kategorii: