Podesty

Aktywne filtry

Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Prezentowane w tej kategorii rozwiązania sprawdzą się zarówno na budowach, jak i podczas różnego rodzaju prac na wysokości w magazynie oraz podczas czynności konserwacyjnych, montażu oświetlenia, instalacji okablowania i nie tylko. Podesty – bo o nich mowa - pozwolą na komfortowe wykonywanie wszelkiego typu prac na wysokości.

Podesty, platformy i rusztowania jezdne w ofercie Supon

Naszą ofertę tworzą liczne konstrukcje dopasowanie do szerokiego spektrum zastosowań. Co więcej, wiele modeli wyposażono w kółka (posiadające hamulec), dzięki czemu można je w każdej chwili przesunąć w inne miejsce, bez większego nakładu pracy i konieczności przenoszenia ciężkiej konstrukcji bądź też jej demontażu i montażu w nowym miejscu – znacznie usprawnia do wykonywanie czynności np. na większej powierzchni obiektu. Wszystkie z prezentowanych konstrukcji zostały zaprojektowane z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie, a także swobodzie ruchów pracowników.

Poszczególne modele różnią się wykorzystanymi materiałami, konstrukcją, maksymalnym obciążeniem, wymiarami, zastosowanymi systemami oraz dodatkowymi funkcjonalnościami. Dlatego zachęcamy do zapoznania się ze specyfikacja techniczną produktów, a także do kontaktu z naszymi specjalistami – z przyjemnością pomożemy w dopasowaniu modelu do konkretnego zastosowania.