Amortyzatory

Aktywne filtry

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Osoby wykonujące pracę na wysokości muszą pamiętać nie tylko o niezawodnych szelkach bezpieczeństwa oraz linkach. Równie ważne są amortyzatory, które chronią pracownika przed upadkiem, a tym samym poważnymi obrażeniami, a nawet utratą życia. Dlatego akcesoriów tych nie mogło zabraknąć w naszej ofercie.

Amortyzatory bezpieczeństwa w sklepie Supon

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele zależy od jakości oferowanego przez nas sprzętu. Dlatego starannie dobieramy asortyment, by móc mieć pewność, że dostarczamy naszym klientom niezawodne rozwiązania, które pomogą w ochronie ich zdrowia, a często nawet i życia. W tym celu współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi, cenionymi na rynku producentami artykułów do pracy na wysokości - należy do nich między innymi firma Protekt.

W asortymencie posiadamy produkty o różnej długości liny, a także pozostałych wymiarach. Dokładne dane techniczne wraz z opisem użytych materiałów i ich właściwości zostały zamieszczone przy każdym modelu - zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszych propozycji amortyzatorów. W przypadku dodatkowych pytań, chętnie pomożemy - w tym celu prosimy o kontakt z przypisanym do oferty specjalistą ze sklepu Supon.