Obuwie robocze ocieplane

Aktywne filtry

Pokazano 1-13 z 13 pozycji

Zimowe buty BHP zazwyczaj kojarzone są z masywnymi, ciężkimi trzewikami, które powodują szybkie zmęczenie oraz raczej nie są komfortowe. Obuwie robocze dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego zostało stworzone w taki sposób, by zapewniać użytkownikowi jak najwyższy komfort, jednocześnie skutecznie chroniąc stopy przed potencjalnymi uszkodzeniami.

Ocieplane obuwie ochronne - idealne do pracy na zewnątrz bądź w chłodniach

Sprzedawane przez nas trzewiki robocze wykonane są z lekkich i oddychających materiałów, które odprowadzają wilgoć oraz zapewniają stopom odpowiednią wentylację. Buty są wyściełane przyjemnym w dotyku, miękkim i ciepłym pluszem - tkaniną typu "miś", która przyjemnie otula stopę oraz zapewnia jej komfort na odpowiednim poziomie.

Robocze obuwie ocieplane wyposażone jest w antypoślizgową, wzmacnianą podeszwę, która zabezpiecza przed przebiciami oraz cechuje się doskonałą przyczepnością i właściwościami amortyzacyjnymi. Ochronne podnoski w trzewikach wykonane ze stali bądź kompozytu osłaniają palce oraz usztywniają cały but, przez co stopa jest doskonale ustabilizowana.