Obuwie chemoodporne

Aktywne filtry

Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Pracownicy niektórych branż są szczególnie narażeni na występowanie szkodliwych związków w otoczeniu. Aby zapewnić im optymalny komfort pracy oraz przede wszystkim bezpieczeństwo, konieczne jest stosowanie odpowiednich środków ochronnych – w tym butów roboczych z PVC.

Jednym z nich jest specjalistyczne obuwie ochronne, dzięki któremu w sposób skuteczny można uniknąć styczności z preparatami chemicznymi czy wilgocią. W naszym sklepie internetowym dostępne jest obuwie chemoodporne z PVC. Są to modele o różnych wysokościach, za kostkę bądź pod kolano, wykonane z plastycznego i szczelnego tworzywa z domieszkami kauczuku czy nitrylu.

Obuwie robocze z PVC przeznaczone jest zwłaszcza do zakładów spożywczych, chemicznych czy petrochemicznych. Korpusy butów zaprojektowano w taki sposób, by osłaniały one stopy przed niebezpiecznymi substancjami. Każda z par ochronnego obuwia roboczego z naszego asortymentu wyposażona jest w antypoślizgową podeszwę oraz komfortowe podszewki, które zapewniają odpowiednią stabilizację oraz wygodę przez nawet długi czas pracy.