Sandały robocze ochronne

Aktywne filtry

Pokazano 1-30 z 34 pozycji

W niektórych zakładach pracy osoby zatrudnione, w trosce o swoje bezpieczeństwo, powinny przemieszczać się jedynie w specjalnych butach. Obuwie ochronne przeznaczone do chodzenia po magazynach, placach budowy, halach produkcyjnych czy innych miejscach, w których łatwo o uszkodzenie stopy, występuje w wielu modelach. Mogą to być klasyczne półbuty lub np. przewiewne, wzmacniane sandały robocze, które idealnie dopasowują się do anatomii użytkownika.

Dlaczego, wybierając buty ochronne, warto postawić na sandały?

Obuwie robocze tego rodzaju cechuje się doskonałymi właściwościami wentylacyjnymi, przez co sprawdza się przede wszystkim w okresie wiosenno-letnim bądź w miejscach, w których panuje wysoka temperatura.

Sandały ochronne z naszej oferty dostępne są w wariantach damskich oraz męskich. Każdy z modeli butów roboczych wyposażony jest w grubą, antypoślizgową podeszwę. W sprzedaży posiadamy także warianty klas S1P i S3, wyposażone w specjalne wkładki antyprzebiciowe. Ważnym elementem są także wzmocnione osłony palców, które mogą być wykonane z metalu lub tworzywa sztucznego - ich funkcją jest ochrona na wypadek upuszczenia cięższego towaru.