Okulary korekcyjno-ochronne

Aktywne filtry

Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Propozycja dla osób, które borykają się z wadą wzroku, a jednocześnie wykonują pracę wymagającą szczególnej ochrony oczu przed zagrożeniami mechanicznymi. Okulary korekcyjno-ochronne – bo o nich mowa – zapewniają maksymalny komfort i bezpieczeństwo pracowników wielu gałęzi przemysłu.

Okulary korekcyjno-ochronne w sklepie Supon

Priorytetem jest dla nas najwyższy poziom zadowolenia klienta. Dlatego proponujemy produkty, które zapewnią dobre widzenie, a przy tym ochronią oczy przed szkodliwym wpływem uderzeń mechanicznych, pylenia czy też promieniowania związanego z wykonywaną pracą. To wyjątkowy produkt 2w1, dzięki czemu osoby z wadami wzroku nie muszą stosować kilku par okularów jednocześnie podczas pracy, co niewątpliwie wpływa nie tylko na komfort, ale też na bezpieczeństwo podczas wykonywania różnego rodzaju czynności.

Osoby zainteresowane tym rozwiązaniem zapraszamy do kontaktu celem ustalenia szczegółów realizacji. Możliwe jest wykonanie modeli jednoogniskowych do dali lub bliży, dwuogniskowych do dali lub bliży, a także progresywnych.