Osłony hutnicze

Niektóre zawody wymagają szczególnej ochrony pracowników. Dotyczy to między innymi stanowisk, na których występują bardzo wysokie temperatury, ogień, iskry oraz gorące odpryski związane z obróbką stali i metali. Dlatego naszym klientom oferujemy specjalne osłony hutnicze, które sprawdzą się nie tylko w hutach, ale także w elektrowniach, odlewniach czy też kuźniach.

Osłony hutnicze w sklepie Supon

Prezentowane przez nas produkty stosowane są w celu ochrony oczu oraz skóry twarzy przed odpryskami oraz intensywnym promieniowaniem podczerwonym. Bardzo ważne jest, by dopasować model do konkretnego zastosowania. Dlatego oferujemy osłony o różnej konstrukcji, wymiarach, temperaturze pracy, mocowaniach, filtrach i nie tylko. W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do zapoznania się z opisami poszczególnych produktów, gdzie znajduje się nie tylko specyfikacja techniczna, ale również informacje na temat zastosowania i właściwości.

Produkty pochodzą od cenionych na rynku firm, takich jak Jędrzej Śniadecki czy też Alwit.

Aktywne filtry

Wyświetlono 1-6 of 6 produktów w tej kategorii

Filtruj według

Marka

Marka

Cena

Cena

  • 135,00 zł - 480,00 zł

Stopień ochrony przed promieniowaniem EN 171

Stopień ochrony przed promieniowaniem EN 171

Produkt dodany do listy życzeń
Product added to compare.

Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej...