Lista produktów marki 4 SAFETY

4Safety oferuje wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty BHP, w tym między innymi kontenery na chemikalia i odpady niebezpieczne, szafy na butle gazowe oraz szafy do przechowywania materiałów niebezpiecznych, sorbenty do usuwania rozlewów, maty ergonomiczne i zabezpieczenia antypoślizgowe, system LOTO jak również zabezpieczanie ciągów komunikacyjnych. Ponadto zapewnia urządzenia awaryjne typu oczomyjka i natrysk bezpieczeństwa. Więcej

Firma 4safety Sp. z o.o. to polska firma z siedzibą w Radzyminie dostarczająca inteligentne rozwiązania i produkty w obszarze bezpiecznego składowania, bezpiecznego usuwania wycieków czy procedur Lockout/Tagout.

Nowoczesne produkty i rozwiązania pozwalają na prawidłowe oznakowanie zakładu pracy i wszystkich używanych w nim maszyn. Firma 4safety oferuje szeroki asortyment m.in. sorbentów do neutralizacji różnego rodzaju wycieków, olejów, chemikaliów, produktów ropopochodnych. Do przechowywania niebezpiecznych substancji niezbędne jest zastosowanie wanien wychwytowych, skrzyń, szaf czy różnego rodzaju kontenerów. W swojej ofercie 4safety posiada różne możliwości oznaczenia ciągów komunikacyjnych takie jak taśmy, naklejki i projektory bezpieczeństwa LED.  Dodatkowo wyznaczenie i zabezpieczenie szlaków komunikacyjnych można wykonać dzięki barierom czy odbojnicom. Nieuprawnionemu  uruchomieniu maszyn możemy, zapobiec stosując kłódki, klamry i blokady włączników.

Mniej

Aktywne filtry

Pokazano 1-4 z 4 pozycji